Reference

Panu Martinovi za skvělý přístup, ochotu a vstřícnost při nákupu a pronájmu bytu ve Zlíně na ulici Ševcovská děkuje Kamila Bačová. Ať se Vám daří ☀???

Kamila Bačová, říjen 2023

"Pan Martin Kmínek je opravdový profesionál ve svém oboru a zároveň se srdcem na pravém místě. Během našeho několikaletého hledání vysněné nemovitosti jsme nenarazili na makléře s podobnými kvalitami. Můžeme s klidným svědomím vřele všem doporučit."

Ing. Michal a Mirjana Šimíčkovi, srpen 2023

Se službami realitního makléře Martina Kmínka při koupi staré roubenky jako rekreační chalupy jsme byli naprosto spokojení, doporučujeme jej a rádi se na něj i v budoucnu obrátíme. Vše proběhlo hladce a profesionálně ke spokojenosti prodejce i kupce. MUDr. Pavel Stodůlka

MUDr. Ph.D. Pavel Stodůlka, červen 2023

Jsme velice spokojeni se službami pana Martina Kmínka, s příjemným a vstřícným vystupováním a jeho osobitým přístupem. Ohledně prodeje zařídil veškerou potřebnou dokumentaci a to ve velice krátkém časovém horizontu. Služby realitní kanceláře Martina Kmínka můžeme vřele doporučit.

Martin Ševčík a Kristýna Kovaříková, Lípa - březen 2021

- profesionální přístup, rychlé jednání, výborná komunikace, příjemné vystupování, spolehlivost....

Veronika Štěpáníková, březen 2021

Spolupráce s Martinem Kmínkem byla vždy na plně profesionální úrovni. Vždy hájil zájmy svého klienta v maximální možné míře. Oceňuji vstřícný a laskavý přístup i při řešení nadstandardních situací. Má mé plné doporučení.

Mgr. Pavel Sochora, říjen 2020

„Rádi bychom touhle cestou poděkovali za veškeré činnosti spojené s nákupem bytu, které nám zařizovala realitní kancelář pana Martina Kmínka. Vše proběhlo hladce, s vysokou profesionalitou, lidskostí a vstřícností. Rodina Gargulákova.“

manželé Ing. DiS. Václav a Ing. Ph.D. Monika Gargulákovi, leden 2020

Vaše práce na prodeji bytu byla velmi pečlivá. Děkuji.

Hana Fougeret, leden 2020

Moc děkujeme panu Martinu Kmínkovi za bezproblémový a rychlý nákup našeho nového bytu přes jeho realitní kancelář. Vše od A do Z proběhlo velmi příjemně a na vysoké profesionální úrovni, navíc okořeněno milým a lidským přístupem. Vřele doporučujeme!

Lukáš a Iveta Skálovi, listopad 2019

Vážený pane Kmínek, musím Vám ještě jednou poděkovat. Vaše odvedená práce při prodeji bytu ve Zlíně byla profesionální, rychlá a precizní. Vaše vstřícné jednání a laskavost nás ujistila, že jsme se obrátili na správného člověka. Díky tomu všemu se nevyskytl sebemenší problém a byt byl prodán ve velmi krátkém čase. Vašich služeb si nesmírně vážíme a přeji hodně spokojených klientů.

Eva Čechová, listopad 2019

Chceme poděkovat Martinu Kmínkovi za profesionálně zvládnutý prodej bytové jednotky ve Vizovicích. Spolupráce byla vysoce profesionální s maximální vstřícností k řešení požadavků.

Ing. Jaroslav a Irena Kulhánkovi, červenec 2019

Děkuji panu Martinu Kmínkovi, za profesionální přístup při prodeji mého bytu. Pan Kmínek je vstřícný, ochotný, spolehlivý a jeho jednání bylo vždy korektní s dokonalou znalostí trhu s nemovitostmi. Vše ohledně dokumentů jak o prodeji tak o přepisu nemovitosti bylo zajištěno panem Kmínkem. Všem, kdo chtějí prodat či koupit nemovitost doporučuji, aby využili profesionálních služeb pana Martina Kmínka.

Ing. Vlasta Janků, květen 2019

Realitní kancelář pana Martina Kmínka nám zprostředkovala koupi stavební parcely s domem sousedů v Jasenné. Bylo to naše první setkání s touto firmou. Musím panu Kmínkovi poděkovat a vyslovit velké uznání za profesionalitu, korektnost, spolehlivost a velmi vstřícné a lidské jednání. Celá transakce probíhala, díky této firmě, bez sebemenších problémů.

Ak.soch. Radim Hanke a Alena Hankeová, říjen 2017

Martin Kmínek, coby realitní kancelář, nám svým přístupem a znalostí své problematiky vyřešil k naší plné spokojenosti prodej našich nemovitostí. Jeho jednání a přístup byl naprosto bezvadný a spolehlivý a určitě jeho služby doporučuji využít všem, kteří prodávají nebo kupují nemovitost. Na čem jsme se dohodli, vždy splnil. Takže tímto ještě jednou děkuji.

Ladislava Kusáková, říjen 2017

Profesionální jednání s lidským přístupem, tak nějak bych asi popsal vystupování pana Martina Kmínka z realitní kanceláře KMÍNEK, jejímž prostřednictvím jsem prodal svoji nemovitost. Jednání formou písemnou i osobní byla vždy předem precizně připravena. Jakákoliv otázka z mé strany ohledně převodu a právních služeb spojených s prodejem nemovitosti byla profesionálně zodpovězena. Velice rychlé a vstřícné jednání, splnění všeho na čem jsme se domluvili, kvalitně připravené smlouvy, spolehlivá úschova kupní ceny a pohotové informace o všech krocích při vyřizování na katastru ve Zlíně.

Miloslav Matyáštík, únor 2018

Služby této realitní kanceláře, které jsem s úspěchem využila, byly na naprosto profesionální úrovni, Jednání pana Kmínka bylo korektní, s absolutní znalostí dané problematiky a se zcela osobním přístupem k věci i ke mně, jako ke klientce. Danou realitní kancelář 100% doporučuji nejen občanům Vizovic, ale všem, kteří stojí v dnešní době o solidnost, spolehlivost a orientaci zejména na trhu s nemovitostmi.

Mgr. Radka Blaháková, březen 2018

Děkuji Martinu Kmínkovi a jeho Realitní kanceláři za rychlé vyřešení mého požadavku -prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojena s jeho lidským,kamarádským a profesionálním přístupem. Všem mohu jen doporučit.

P.H. Vizovice, červen 2018

Dlouho jsem hledala byt ve Vizovicích či okolí, který by odpovídal mým požadavkům. Až díky Realitní kanceláři pana Martina Kmínka konečně bydlím ve svém. Musím říct, že jsem byla až překvapena s jakou ochotou pan Kmínek vše vyřizuje, to už se v dnešní době nevidí. Vše zařídil od A do Z, od obíhání úřadů, veškeré smlouvy včetně té hypoteční, různá potvrzení, jednání s prodávající stranou, pojištění až po vyřízení dokladů k dani z nabytí nemovitosti. Bylo to papírování a papírování a díky panu Kmínkovi jsem si nemusela vzít jediný den volna v zaměstnání. Navštívila jsem osobně pouze jeden úřad mimo pracovní dobu a to bylo vše, čas je pro mě to nejdůležitější a navíc se v této oblasti nevyznám a že se mohu vyhnout úřadům vítám. Takto jsem vše, díky panu Kmínkovi, s klidem vyřídila a nyní bydlím v novém bytě. Za vše ještě jednou moc děkuji a všem doporučuji, kdybych náhodou chtěla v budoucnu do domu... už teď vím, kam se obrátím. 

Monika Šišková, červenec 2018

Touto cestou Vám ještě jednou děkuji za Vaše služby při prodeji bytu v Otrokovicích. S Vaší prací jsem byl po všech stránkách bezezbytku spokojen. Ještě jednou děkuji za spolupráci, s přátelským pozdravem

Ing. Ladislav Doležal, červenec 2018

Pane Kmínek, jsem moc rád, že jsem narazil právě na Vás. Moc Vám děkuji za pomoc, rady a vyřizování, které jste dělal v době koupě mého bytu v Otrokovicích. Jediné, čeho lituji, že jsem i hypotéku neřešil přes Vás. Věřím, že by to bylo pohodovější vyřizování, než jak to bylo v přímém jednání s bankou. Děkuji. Určitě Vás budu doporučovat jiným zájemcům o bydlení.

S pozdravem David Mazur, srpen 2018

Se službami realitní kanceláře jsem naprosto spokojen. Pan Kmínek mi pomohl zrealizovat nákup domu a já můžu potvrdit kladná hodnocení profesionality a vstřícného jednání. Děkuji.

Pavel H., srpen 2018

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Martinu Kmínkovi, za jeho velmi profesionální a rychlý přístup, který nám ušetřil velmi mnoho času a starostí, při prodeji naší nemovitosti. Oceňujeme jeho spolehlivost, vstřícné jednání, ale zejména 100% splnění našich požadavků. Určitě jej i jeho RK doporučujeme všem, kteří hledají solidního člověka s orientací na trhu s nemovitostmi.

Manželé Ondríkovi, Zlín, listopad 2018

S panem Martinem Kmínkem jsme měli možnost spolupracovat při prodeji naší nemovitosti. Jeho vysoce profesionálni přístup, rychlá komunikace, plná detailní informovanost a spolehlivost nám náš prodej velice ulehčilo. Realitního maklře Martina Kmínka stoprocentnë doporučujeme!!!

Monika a Luděk Polčák, leden 2019

S realitní kanceláří Martina Kmínka za náš naprostá spokojenost, peníze z prodeje na druhý den po zapsání do katastru nemovitostí na účtě. Děkujeme za profesionální přístup. Doporučujeme všem ostatním.

Alois a Eva Řepovi, leden 2019

Pan Martin Kmínek je ztělesněním ideálu realitního makléře. Bez nadsázky splňuje všechna kritéria potřebná k úspěšnému prodeji či koupi nemovitosti. Od začátku až do uzavření prodeje přistupuje velice zodpovědně a důkladně k jakékoliv překažce. A v našem případě jich nebylo málo. Dalším atributem je jeho nefalšovaný a neskutečně lidský přístup. S přihlédnutím k našim osobním zkušenostem s lidmi v této branži (na obou polokoulích) neváháme s upřímným doporučením.

Maruška a Petr / New Zealand, leden 2019