Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nabídka koupě rekreační chaty se zahradou v obci Jaroslavice

Zajímá Vás chata se zahradou v zahrádkářské kolonii nad Jaroslavicemi v lokalitě U lesa a máte rádi přírodu? Nabízím Vám ve výhradním zastoupení majitele tuto rekreační chatu umístěnou na okraji zahrádkářské kolonie přístupnou autem od Kudlova za suchého počasí přímo až k chatě nebo příjemnou procházkou po lesní cestě ze Zlína od Lesní čtvrti nad Hvězdárnou, případně od Jaroslavic od zastávky MHD.

Popis nemovitosti

Zajímá Vás chata se zahradou v zahrádkářské kolonii nad Jaroslavicemi v lokalitě U lesa a máte rádi přírodu? Nabízím Vám ve výhradním zastoupení majitele tuto rekreační chatu umístěnou na okraji zahrádkářské kolonie přístupnou autem od Kudlova za suchého počasí přímo až k chatě nebo příjemnou procházkou po lesní cestě ze Zlína od Lesní čtvrti nad Hvězdárnou, případně od Jaroslavic od zastávky MHD. Vozidlem za sucha dojedete od Kudlova přímo až k chatě nebo v případě nepříznivého počasí spodní nezpevněnou část cesty dojdete pěší chůzí. Od Zlína se vydáte pěšky ze zastávky MHD „gymnázium na Lesní čtvrti“ (viz foto), kdy pokračujete po lesní cestě přímo až k chatě. Vzdálenost od zastávky až přímo k chatě je 1,1 km a klidnou chůzí dojdete k chatě za 15 minut. Kratší, ale strmější cesta vede od zastávky MHD v Jaroslavicích od Památníku osvobození Jaroslavic, kde se vydáte pěšky po lesní cestě směrem nahoru k chatě, která je vzdálená cca 480 m a klidnou chůzí cesta trvá cca 12 min.

Zahrada je terasovitě rozdělená a nachází se zde ovocné stromy. Před chatou pod balkónem je vybudováno posezení.  Chata je podsklepená, kde se nachází dva menší sklepy na uskladnění ovoce a zeleniny, hlavní sklepní prostor, a je zde ještě místnost, kde se nabízí možnost vybudovat toaletu či sprchový kout. Všechny sklepní prostory jsou přístupné zvenčí. Interiér chaty se skládá z předsíně a hlavní místnosti s krbovými kamny a vstupu na balkón, odkud je nádherný výhled do okolí. Všechny prostory jsou určeny k rekonstrukci a modernizaci. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Elektřina je do chaty přivedena. Vodu je možné odebírat ze společné studny, která se nachází hned vedle vstupní brány na zahradu. Z této je možné vybudovat rozvody přímo do chaty. Střecha je sedlová a střešní krytinu tvoří plech.

Tato chata má celkovou podlahovou plochu 35 m2. Zastavěná plocha činí 26 m2. Zahrada má výměru 574 m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné části má 600 m2. Chata má své číslo evidenční. Výhodou této chaty je její umístění – je rohová a je tudíž dobře přístupná. Celý pozemek je oplocen.  

Chata je v současnosti sezónně obyvatelná. Pokud jste nadšencem chataření a máte rádi klid a přírodu, tak je tato chata určená přesně pro Vás. Chatu je možné koupit ihned. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a domluvit si její prohlídku.

CENA: 520 000 Kč

PRODÁNO !!!

PENB: G

KONTAKT

mobil: 604 729 750

martin.kminek@seznam.cz

Těším se na prohlídku s Vámi.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF