Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Exkluzivní nabídka pronájmu obchodních prostor v samotném centru města Vizovice

Nabízím Vám v exkluzivním zastoupení k pronájmu obchodní prostor o výměře 115 m2 v přízemí polyfunkčního domu na Palackého náměstí ve Vizovicích v samotném centru.

Popis nemovitosti

Nabízím Vám v exkluzivním zastoupení k pronájmu obchodní prostor o výměře 115 m2 v přízemí polyfunkčního domu na Palackého náměstí ve Vizovicích v samotném centru. Tyto prostory k podnikání se skládají ze dvou hlavních místností se vstupem od ulice a zvlášť vstupem na terasu, jedné menší místnosti (např. kancelář) a příslušenství – WC personál, místnost pro úklid, WC muži, WC invalidé a ženy a chodba. Je zde i terasa o výměře 19 m2, kterou je možné si rovněž pronajmout. Obchodní prostor má vlastní měřiče dodávaných energií kromě topení, kdy celý objekt je vytápěn plynem a spotřeba se rozpočítává podle podlahové plochy. Celý hlavní prostor má podlahové vytápění, a navíc i přídavné radiátory. Je zde klimatizace, která umí i topit. Voda je ohřívána svým samostatným el. bojlerem. V celém obchodním prostoru je Wi-Fi v ceně nájmu.

Díky oknům do ulice je v místnostech dostatek přirozeného denního světla, čímž jsou prostory vhodné jak jako prodejna, kanceláře, tak i jako kavárna, cukrárna či zázemí menší firmy. Parkování je možné uvnitř pro 1 vozidlo personálu. V blízkosti se nachází státní zámek Vizovice.

Měsíční pronájem činí 11 000 Kč

REZERVOVÁNO !!!!

Platby související s provozem činí 6 500 Kč měsíčně

Vratná jistota (kauce) činí 15 000 Kč.

Právní servis není započten v ceně.

Pronájem je upřednostňován dlouhodobě.

Prostory jsou volné ihned.

Pro případnou prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

KONTAKT

mobil: 604 729 750

martin.kminek@seznam.cz

Těším se na prohlídku s Vámi.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF