Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Exkluzivní nabídka prodeje nádherné dřevěnice v obci Držková

Hledáte krásnou dřevěnici k rekreaci či případně trvalému bydlení ve vyhlášené rekreační oblasti Rusava v srdci Hostýnských vrchů a máte rádi přírodu, relaxaci a zároveň zdravý životní styl? Podívejte se na tuto nádhernou dřevěnici umístěnou na polosamotě v obci Držková v srdci krásné přírody obklopenou lesy a přístupnou asfaltovou komunikací, kterou Vám nabízím ve výhradním zastoupení majitele.

Popis nemovitosti

Hledáte krásnou dřevěnici k rekreaci či případně trvalému bydlení ve vyhlášené rekreační oblasti Rusava v srdci Hostýnských vrchů a máte rádi přírodu, relaxaci a zároveň zdravý životní styl? Podívejte se na tuto nádhernou dřevěnici umístěnou na polosamotě v obci Držková v srdci krásné přírody obklopenou lesy a přístupnou asfaltovou komunikací, kterou Vám nabízím ve výhradním zastoupení majitele. Zahrada je osázená jak okrasnými dřevinami, křovinami, květinami tak i jehličnatými i ovocnými stromy a je udržovaná. Nachází se zde venkovní posezení s krbem, udírnou i dostatek bezpečného prostoru pro děti. Na zahradě je prostorné ohniště s lavičkami pro příjemné chvíle s přáteli. Na verandě před vstupem je rovněž příjemné posezení. Při vstupu do hlavní části je dostatečný prostor na dřevo, nářadí a případné příslušenství, jako např. kola, sekačku, apod. Na kraji pozemku je umístěna nová prostorná garáž, kterou lze kromě parkování využívat i na uskladnění dalších věcí. U brány je dále postavená dřevěná šopa, která slouží především na uskladnění nářadí. Před dřevěnicí se pak nachází malá zahrádka, využívaná na pěstování zeleniny a drobného ovoce. Na jedné z fotografií je vidět, jak malebné je to zde v zimním období.

Dřevěnice je zčásti podsklepená, kdy sklep je přístupný zvenčí a lze ho využívat na uskladnění ovoce, zeleniny a také např. skladování vína či chlazení piva se správnou teplotou. V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyň, hezký obývací pokoj s krbovými i kachlovými kamny, koupelna s WC, kdy teplá voda je ohřívána v bojleru. Pro zvýšení komfortu a relaxace je zde také krásná sauna vyhřívaná elektrickými kamny. Po dřevěných schodech se dostanete do podkroví, kde jsou dva útulné pokoje a šatna. Z jednoho pokoje je vstup na balkón s výhledem na pozemek. Vše provedeno s citem a na míru. Celá dřevěnice je zařízená a konkrétní vybavení, které by bylo součástí kupní ceny, je na vzájemné dohodě s prodávajícím. Vytápění je řešeno kachlovými a krbovými kamny s prostupy do podkroví, případně elektrickými přímotopy. Pitná voda je odebírána z vlastní 9 m hluboké studny. Odpady jsou svedeny do septiku. Elektřina je zde samozřejmostí. Dřevěná eurookna jsou zánovní. Střecha je sedlová a střešní krytina je z hliníkového plechu. Kolem pozemku byl nedávno postaven nový plot. Celá dřevěnice je pravidelně impregnována a ošetřována nátěrem. Nemovitost je udržována a je ve velmi dobrém stavu.

Tato dřevěnice má celkovou podlahovou plochu 140 m2. Zastavěná plocha činí 74 m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné části má 1334 m2. Dřevěnice byla postavena v roce 1979 a má své číslo evidenční.

Celý pozemek včetně kvalitní betonové garáže je oplocen a odvodněn drenáží. Výhodou této lokality je i krátká dojezdová vzdálenost ze Zlína (18 km). Autobusová zastávka v obci Držková je od dřevěnice vzdálená po rovině jen 20 min. chůze. Okolní krajina nabízí řadu možností jak pro turistiku, tak pro cyklistiku. Okolí je známé i jako jedna z nejlepších oblastí na hřibaření. Poblíž se nachází nejvyšší vrchol Hostýnských vrchů Kelčský Javorník, dále pak Tesák, Troják nebo Hostýn. Letní koupání je možné buď v autokempu Držková, nebo v koupališti na Rusavě. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Nemovitost je k připravena k okamžitému prodeji.

PRODÁNO !!!

CENA: 4 900 000 Kč

PENB: D

KONTAKT

mobil: 604 729 750

martin.kminek@seznam.cz

Těším se na prohlídku s Vámi.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF