Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Exkluzivní nabídka prodeje krásného stavebního pozemku v Újezdu u Val. Klobouk

Nabízím Vám exkluzivně ke koupi stavební naprosto rovinatý krásný pozemek v obci Újezd u Valašských Klobouk, jehož výměra je 811 m2 a v dubnu loňského roku bylo na pozemek vydáno pravomocné stavební povolení.

Popis nemovitosti

Nabízím Vám exkluzivně ke koupi stavební naprosto rovinatý krásný pozemek v obci Újezd u Valašských Klobouk, jehož výměra je 811 m2 a v dubnu loňského roku bylo na pozemek vydáno pravomocné stavební povolení. Pozemek je kompletně zasíťovaný, tj. elektřina, voda, kanalizace i plyn. K pozemku se nabízí i kompletní projektová dokumentace na jednopodlažní rodinný dům (typu bungalov) včetně garáže pro 2 osobní automobily. Projektovou dokumentaci na novostavbu rodinného domu je možné upravovat a měnit dle vlastních potřeb. Tento pozemek hraničí s místní asfaltovou komunikací a je oddělen pouze chodníkem pro chodce. Pozemek je ze dvou stran oplocen. V těsné blízkosti pozemku se nachází autobusová zastávka a nedaleko od pozemku je rovněž místní koupaliště. Pozemek se nachází v okrajové části obce v nové zástavbě. Pokud hledáte pozemek, na kterém můžete ihned začít stavět Váš vysněný rodinný dům, tak tento splňuje veškeré náležitosti.

V obci Újezd u Valašských Klobouk si můžete užít klid a pohodu. Centrum obce má obchody, restaurace a další služby. Okolí nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity i turistiku, ať už pěší nebo na kole. Celkově se jedná o ideální místo pro trvalé bydlení. 

Cena tohoto pozemku je velmi atraktivní a zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci na rodinný dům. Pokud máte zájem o více informací nebo o prohlídku pozemku, neváhejte mě kontaktovat. 

CENA: 1 590 000 Kč

REZERVOVÁNO !!!

cena neobsahuje právní servis

Pozemek je k dispozici ihned.

KONTAKT

mobil: 604 729 750

martin.kminek@seznam.cz

Těším se na prohlídku s Vámi.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF